Ontmoet die span

Gauteng – Benoni

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Besturende Direkteur: Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

adriaan@dinamika.co.za

Jurie Dreyer

Jurie Dreyer

Direkteur: Dinamika Finansiële Dienste en Senior Finansiële Adviseur

jurie@dinamika.co.za

Armand Olivier

Armand Olivier

Finansiële Adviseur

armand@dinamika.co.za

Dr Sandra vd Merwe

Dr Sandra vd Merwe

Finansiële Adviseur

dr.sandra@dinamika.co.za

Gerhard Erwee

Gerhard Erwee

Finansiële Adviseur (onder toesig)

gerhard@dinamika.co.za

Marius Luyt

Marius Luyt

Finansiële Adviseur (onder toesig)

marius@dinamika.co.za

Elsabé Castelyn

Elsabé Castelyn

Junior Adviseur

elsabe@dinamika.co.za

Christine Labuschagne

Christine Labuschagne

Assitent van Jurie Dreyer

christine@dinamika.co.za

Christa Goodchild

Christa Goodchild

Assistent: Dr.Sandra vd Merwe & Armand Olivier

christa@dinamika.co.za

Elliriza Luyt

Elliriza Luyt

Assistent: Adriaan Smit

elliriza@dinamika.co.za

Wes Kaap- Kaapstad & Stellenbosch

Adriaan Smit

Adriaan Smit

Senior Finansiële Adviseur- Kaapstad/Stellenbosch

adriaan@dinamika.co.za

Nuusflits

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating access token: Session has expired on Friday, 10-May-19 02:19:51 PDT. The current time is Sunday, 19-May-19 23:22:58 PDT.
Type: OAuthException
Code: 190
Subcode: 463
Please refer to our Error Message Reference.

KONTAK ONS OP: 0861 V.I.N.N.I.G (846644) OF 011 749 7300

Ons is hier om te help. Kontak ons telefonies, epos of via ons sosiale media kanale.

** Ons vra om verskoning vir sekere velde wat in Engels is op die Afrikaanse blad, dit is a.g.v omstandighede buite ons beheer

Dinamika Finansiële Dienste (Edms) Bpk is 'n gemagtigde finansiële dienste verskaffer - FSP lis. nr. 46494